Yhteystiedot

Hallitus

Puheenjohtaja Pekka Markkula pekka(a)markkula.fi 040 550 9963
Jäsen Teemu Karppila teemu.karppila(a)gmail.com 040 826 8451
Varapuheenjohtaja Virpi Ekholm virpi.ekholm(a)icloud.com
Jäsen Juha Koski juha.koski(a)tampereenkauppakamari.fi 040 737 5386
Sihteeri Niina Onnela sihteeri(a)tampereenteknillinenseura.fi 041 438 7919
Jäsen Essi Sarlin essi.sarlin(a)gmail.com

Toimihenkilöt

Varainhoitaja Seppo Koskinen seppo.j.koskinen(a)gmail.com
Jäsenrekisterin hoitaja Henry Hyppänen jasenrekisteri(a) tampereenteknillinenseura.fi
Kulttuurijaoston vetäjä Jyrki Sasi sasi.jyrki(at)gmail.com
Naistoimikunta Elina Vainio elina.vainio@hotmail.com
Klubimestari Antti Huttunen antti.huttunen(a)iki.fi
Nuorisojaoston vetäjä Jesse Rauma jesrauma(a)gmail.com
Ammatillisen kehittymisen jaoston vetäjä Sanna Nokelainen sanna(a)nokelainen.org 040 590 3098
Viestintävastaava Harri Vuolle viestinta(a)tampereenteknillinenseura.fi 050 480 2317
Kalastusjaoston vetäjä Timo Huuskola timo.huuskola(a)kolumbus.fi
International Club Karan Menon

Ota yhteyttä

Yhteydenotto *

Tampereen Teknillinen Seura ry
Y-tunnus 1105793-4

Kirjeet:
C/O Yrityspalvelu Joviaali Oy
Hermiankatu 6-8 A
33720 TAMPERE

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite:
FI74 5730 0820 4071 67

BIC OKOYFIHH