Sinustako Seuran 45. klubimestari?

3.4.2024

Etsimme idearikasta klubimestaria suunnittelemaan ja toteuttamaan Seuramme tapahtumia, kuten vuosijuhlia ja pikkujouluja, yhdessä muiden aktiivien kanssa. Klubimestarin tehtävässä tarvitaan hyviä vuorovaikutustaitoja sekä innostusta yhteisöllisyyden ja teekkarihengen vaalimiseen. Aikaisempi kokemus tapahtumien järjestämisestä on toivottavaa, muttei toki aivan välttämätöntä.

Klubimestari valitaan Seuran kevätkokouksessa kahdeksi vuodeksi kerrallaan.

Meillä on pitkiä perinteitä, mutta myös tilaa uudistaa ja luoda uutta. Tapahtumia ei järjestetä yksin eikä otsa rypyssä, vaan porukalla ja rennolla meiningillä. Tämä on oiva mahdollisuus tuoda iloa ja tuottaa unohtumattomia hetkiä jäsenillemme hyvässä Seurassa.

Kysy rohkeasti lisää tai ilmianna mielestäsi sopiva tyyppi!

Terveisin

Puheenjohtaja
Sanna Nokelainen
040-5903098
puheenjohtaja@tampereenteknillinenseura.fi


Nimitystoimikunnan puheenjohtaja
Arto Timperi
040-758 7740
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠arto.timperi@gmail.com